Për më tepër informacion ju lutemi të na kontaktoni në:  

Gjykata e Apelit Vlorë
Tel/Fax:  +355 33 225106  +355 33 224445
 E-mail:   apelivlore@hotmail.com

Adresa postare e Gjykates se Apelit Vlore:Rruga Gjergj Kastrioti Ndertesa 94 Hyrja 1 Kodi postar 9401

  

 


Pritja me qytetaret ne sekretari :                           Pritja me Kryetaren e Gjykates:                 Per te shqyrtuar dosjet ne Gjykaten e Apelit Vlore:

E Marte,E Merkure,E Enjte                                                   E hene; E premte                                                           E hene; E premte

Orari: 10:00 - 12:00                                                       Orari: 10:00-16:00                                                                    Orari :10:00
                                                                                    
tel/fax: 033 223323 / 033 224445
Kr/S .Valbona Musta

 

Rezana Aliu                                                                                           Sidorela Merko                       

Sekretare Gjyqesore e(gjyqtarëve Margarita Buhali,Laurent Fuçia)                          Sekretare rregjistruese 

email:rezana.aliu@gjykata.gov.al                                                   email:sidorela.merko@gjykata.gov.al

email:rezi-a@hotmail.com                                                             

 

Ina Zahaj                                                                                           Dorina Gega                       

Sekretare Gjyqesore e (gjyqtarëve Nazmi Troka,Engert Pëllumbi )                               Sekretare gjyqesore e (gjyqtarit Sokol Ngresi)

email:ina.zahaj@gjykata.gov.al                                                    email:dorina.gega@gjykata.gov.al

                                        email:zahajina@gmail.com                                                           email:gega.dorina@yahoo.com                                                          

                                                   

 

Belinda Haxhiaj                                                                                  Mariola Selimaj                      

Sekretare Gjyqesore e(gjyqtares Iliba Bezati)                                 Sekretare gjyqesore e (gjyqtares Klodiana Gjyzari)

email:belinda.haxhiaj@gjykata.gov.al                                             email:mariola.selimaj@gjykata.gov.al

email:belindamucaj1@yahoo.com                                                   email:mariola-selimaj@hotmail.com

 

                                           Esmeralda Hajdinaj

                                   Sekretare gjyqesore e (gjyqtarit Skender Damini)

                                         email:aldahajdinaj@gmail.com

 

 

Gjyqtare për Media-n

 

KLODIANA GJYZARI

 

email:klodiana.gjyzari@gjykata.gov.al                                                                                   

 



Kordinatori per te drejten e informimit Gjykata e Apelit Vlore:

 MARIOLA SELIMAJ
 
 
email:mariola.selimaj@gjykata.gov.al

 

 

 

 tel:033225106

 
Adresa:
Rruga "Gjergj Kastrioti " ,pranë Zyrës së Punësimit Vlore

Orari:E hene - E enjte 10:00 - 16:00

 

Nënpunësi për marrëdhënie me publikun dhe median

 

MARIOLA SELIMAJ 
 
email:mariola.selimaj@gjykata.gov.al